Firmamız

35 Yıllık Tecrübeye Güçlü Referanslara Sahip Sektörün Lideri Safran İlaçlama İle Tanışın 

35 yıllık bilgi birikimi ve tecrübe ile Bursa’da kurulan SAFRAN ÇEVRE SAĞLIK HİZMETLERİ, hizmet kalitesini arttırarak ülkemizde 40 ilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ülke çapında kurduğu şube ve bayi ağıyla kendi iş yapış şekli olan SWAY (Safran Yolu) bakışını birleştirerek sahaya ve insanlara en yakın, en verimli ve de en sürdürülebilir ürün ve metotlarla geleceğe ışık tutmaktayız.

Her zaman sektörümüzde öncü olmayı ilke edinen Safran geleceğin teknoloji ile birleştiği noktada IPM sektörüne özel “terzi dikimi” online INSECTRAM programı ile Entegre Zararlı Mücadelesi Hizmetlerinde sadece ülkemizde değil dünyada fark yaratmıştır. INSECTRAM, etkin raporlama, anlık takip, trend analizleri ve de esnek yapısıyla her zaman hızlı önlemler almamızı sağlayan bir destekçimiz olmaya devam edecektir.

Tüm ekibimiz etik ve ahlaki değerlere bağlı kalmayı başarmıştır. Dünya’da ki gelişmeleri, üye olduğumuz NPMA (National Pest Management Association-USA) birlikleri yayınları, Uluslararası standart kuralları, üniversiteler ve ülkemiz yasaları doğrultusunda takip etmekteyiz. Bu doğrultuda eğitimlerini alan profesyonel ekip ile hizmetlerimizi vermekteyiz.

SAFRAN, tüm çalışmalarımızı sistem içerisinde, en verimli şekilde yapmak ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 standartlarına sahiptir. Ayrıca ülkemizin standartlar konusunda başarılı ve yönlendirici kurumu Türk Standartları Enstitüsünden “TSE Hizmet Yeterlilik Belge”miz bulunmaktadır.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak hedefi ile çevrenin ve doğal dengenin korunmasını da ilke edindik. Tüm çalışmalarımızı bu ilkeler doğrultusunda yapmaya devam ediyoruz.