Entegre Zararlı Mücadelesi - IPM (Integrated Pest Management)

Entegre Zararlı Mücadelesi – IPM (Integrated Pest Management)

Safran Çevre Sağlık Hizmetlerinin uzmanlık alanlarından biri Entegre Zararlı Mücadelesidir. Gıda Sanayi, otel sektörü, otomobil sanayi, tekstil sanayi, hastane, okul, yaşam alanlarımızda (site, villa, spor salonu vd) gibi aklınıza birçok alanda hizmet veren lider kuruluşuz.

Zararlı mücadelesinde Dünya Standartları, bilimsel çalışmalar Safran’ın kılavuzu olmuştur. NPMA (National Pest Management Association-USA) belgelerine sahip ülkemizin Amerika ve İngiliz lisanslı TEK yerli firmasıdır.

Çalıştığımız sektöre özel Uluslararası standartlarda hizmet verebilen ve hizmetlerimizi en sade, etkin, anlaşılır ve çevreye duyarlı yapmaktayız.

Entegre Zararlı Yönetimi:

Tüm mevcut zararlı kontrol tekniklerinin dikkatli bir şekilde gözden geçirilmesi ve sonrasında zararlı popülasyonlarının gelişimini önleyen, pestisit ve diğer müdahaleleri ekonomik olarak makul seviyelerde tutacak ve insan sağlığına ve çevreye karşı riskleri minimize edecek uygun önlemlerin entegrasyonudur.

 

Safran’ın vizyonu, Entegre Zararlı Yönetiminde doğal yaşamı koruyarak zararlılarının bize ve çevremize vereceği zararları engellemektir.

 

Safran ile çalışmak istiyorsunuz ve bizi davet ettiniz. Biz ne yaparız?

 

  • Sektörünüze özel Entegre Zararlı Yönetimi Kontrol Listelesi (IPM Check List) yardımı ile tesisinizde denetim gerçekleştiririz,
  • Denetim sonucu tespitlerimiz ve risk analizi sonuçlarını sizlere raporlarız,
  • Teklifimizi denetim verileri, sektör özelliğiniz gibi faktörleri dikkate alarak size iletiriz,
  • Anlaşma sonrası sözleşmemizi yapar, kurulumuzu gerçekleştiririz,
  • Insectram programı alt yapısını oluşturur, programa firmanızı tanımlarız,
  • Rutin kontroller ve etkin bir Entegre Zararlı Yönetimini profesyonel ekiplerimiz ve sizler ile birlikte sürdürürüz.
  • Çalışmalarımızda etkin bir Öneri ve Uygunsuzluk yönetimi uygular ve vizyonumuz doğrultusunda insan sağlığı ve çevreye en az zararı verecek uygulamaları yaparız.

 

Yaşam alanlarınızda, işletmelerinizde zararlı aktivitesini kontrol etmek, devamlılığını sağlamak, Safran ile Entegre Zararlı Mücadelesi yaparak mümkündür.

Tüm ülkeye yayılan ekiplerimiz ile sizlere profesyonel ve etkin hizmet vermeye hazırız.